wtorek, 22 października 2013

Rozaliowy domek

Z Rozaliowych Papierków kolejny jesienny domek. Tym razem ma formę stroika-, wykonany na krążku z prawdziwego drzewa. Towarzyszą mu zbiory z jesiennych spacerów: jarzębina, suszone listki, żołędzie i gałązki. Aby był bardziej "aromatyczny dodałam pałki cynamonu i anyż. Na drzewku ostatnie jesienne listki i parę jabłuszek. W cieniu drzewa ulokowałam tekturkową parę zakochanych. 

(Przepraszam że zdjęcia są nie obkręcone prawidłowo, ale coś mi się w laptopie motłasi- chociaż gdyby nie wyzwania to i   tak mało kto tu pewnie zagląda)

Wyzwanie mrumru - październikowej Gościnnej Pojektantki.
 

w Craftbar wyzwanie nr 1 "Drzewo"
10 komentarzy:

 1. Świetna praca, super dekoracja jesienna, dziękuję za udział w zabawie DeaArt

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowita praca tylko szkoda ze zdjecia poodwracane ;) Dziekujemy za udzial w wyzwaniu TSTR :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuje za udział :) niesamowicie romantyczna sceneria

  OdpowiedzUsuń
 4. trochę powykręcałam szyją, ale zdecydowanie było warto! ;) cudowna praca i pięknie zaaranżowane zdjęcia, dziękuję za udział w wyzwaniu Craft-Szafy

  OdpowiedzUsuń
 5. Ohh my goodness...this is stunning! All your beautiful elements come together perfectly...just beautiful :) Thanks so much for joining us at The Shabby Tea Room!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniała praca! Ależ jesteś pracuś, tyle przy niej roboty!!! Dziękuje za udział w wyzwaniu Dea Art :) Pięknie tworzysz, dopiero zaczynasz, niedługo beda do Ciebie ludzie zaglądać, nie martw się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyczna praca:) Dziękuję za udział w wyzwaniu DeaArt:)

  OdpowiedzUsuń
 8. rewelacyjna praca! nawet anyż się załapał! bardzo śmiesznie mi się ogląda takie zdjęcia nieodwrócone, ale rozumiem - złośliwość rzeczy martwych :) pozdrawiam w imieniu własnym i Craft-Szafy :)

  OdpowiedzUsuń